Realizacje

 

O posadzkach przemysłowych możemy mówić i pisać godzinami. Jednak najbardziej lubimy je wykonywać. A następnie widzieć uśmiech na twarzy Inwestora kiedy odbiera gotową, nową posadzkę.

Nie mniej satysfakcji przynoszą nam wizyty w firmach, gdzie wykonaliśmy posadzki przemysłowe przed kilkoma lub kilkunastoma laty. Jesteśmy dumni z naszej pracy kiedy okazuje się, że posadzki wykonane przez nas przed dekadą ciągle spełniają swoje zadanie: są trwałe, estetyczne, funkcjonalne. Takie, jakie powinny być.

Najbardziej cieszy nas stała współpraca. Wiemy, że na stałe, powtarzane w czasie zlecenia, trzeba sobie zasłużyć. Wykonywać swoją pracę rzetelnie, fachowo, w określonym przez Inwestora czasie i budżecie. Tak właśnie pracujemy z naszymi klientami. Dzięki naszemu podejściu zyskujemy ich zaufanie… i kolejne zlecenia.

Stare przysłowie mówi: poznasz posadzkarza po jego posadzkach. Ponad 25 lat na rynku zaowocowało licznymi realizacjami. Kilka wybranych realizacji posadzek przemysłowych możecie zobaczyć klikając jeden z poniższych linków:

Zaremba Posadzki na Facebooku