O nas

 

NOWOCZESNE POSADZKI

Od zawsze stawialiśmy na nowoczesne technologie, zarówno w kontekście materiałów, jak i technik w wykonawstwie. Jesteśmy jedną z pierwszych firm w Polsce, które wprowadziły do swojej oferty polerowany beton.

KAŻDY ROBI TO, NA CZYM ZNA SIĘ NAJLEPIEJ

Kluczowym elementem naszego funkcjonowania na rynku od 30 lat są nasi ludzie. Przez ponad ćwierć wieku wychowaliśmy zespół wykwalifikowanych posadzkarzy. Ponieważ różne rodzaje posadzek wymagają innego podejścia i specyficznej kultury pracy mamy specjalistyczne ekipy posadzkarskie, które wykonują posadzki żywiczneposadzki kwarcowo-żywiczne i remonty posadzek. Nad wszystkimi realizacjami czuwa doświadczona kadra techniczna i zarządzający firmą właściciele. Możemy śmiało powiedzieć, że tworzymy firmę, która realizuje wymagające zlecenia.

POSADZKARZE Z DOŚWIADCZENIEM

Nieustannie się kształcimy, bo tego wymaga od nas rynek posadzek. Podnosimy nasze kwalifikacje podczas szkoleń, ale co najważniejsze, jesteśmy nauczeni doświadczeniem 30 lat pracy z betonem, żywicami, materiałami naprawczymi i realizacjami setek tysięcy metrów kwadratowych posadzek przemysłowych i podkładów. Ta wiedza i doświadczenie stanowią gwarancję dobrego wykonania i zadowolenia naszych klientów.

FIRMA Z RENOMĄ

Na każdym kroku podkreślamy rodzinny charakter naszej firmy – obecnie pracuje w niej drugie pokolenie posadzkarzy. To, co jest dla nas niezwykle istotne to nasza reputacja na rynku. Ciężka praca i zaangażowanie całego zespołu, wysoki poziom obsługi i wykonania robót spowodowało, że nazwisko Zaremba stało się synonimem najwyższej jakości posadzek. Stąd wzięło się nasze hasło: Zaremba Posadzki – solidna podstawa Twojej inwestycji.

Mamy nadzieję, że już wkrótce spotkamy się na budowie i powierzycie nam wykonanie Waszej posadzki w magazynie,  hali produkcyjnej czy centrum dystrybucyjnym. Zapraszamy do współpracy.

Zaremba Posadzki na Facebooku