Posadzki przemysłowe

 

Naprawy posadzek przemysłowych

Po wielu latach w wykonywaniu nowych posadzek przemysłowych całkowicie przekierowaliśmy firmę w stronę remontów, napraw i regeneracji posadzek.

1. Znamy się na robocie!

Przez wiele lat wykonywaliśmy betonowe posadzki przemysłowe. Dlatego bardzo dobrze znamy ten materiał i jego właściwości. Wiem jaki ma mocne strony i słabe punkty. Dzięki temu potrafimy dobrać optymalną technologię naprawy każdej posadzki przemysłowej, tak betonowej, jak i żywicznej. Proponując opcje analizujemy warunki w jakich posadzka będzie funkcjonować. Bierzemy pod uwagę Wasze możliwości finansowe. Łączymy to z dostępnymi terminami i Waszymi oczekiwaniami co do posadzek. Tak powstaje oferta na naprawę, remont, czy regeneracja posadzki w Waszym obiekcie.

2. Renomowane materiały, sprawdzone technologie

Remont posadzki to zło konieczne. To koszt, który ponosicie w związku z prowadzeniem Waszego biznesu. Rozumiemy to, dlatego proponujemy rozwiązania, które przekładają się na korzyści biznesowe dla waszej firmy. Każde zaproponowane rozwiązanie potrafimy uargumentować. Służymy wiedzą i doświadczeniem, aby pomóc wybrać Wam te najlepsze – spełniające kluczowe dla Was kryteria.

3. Doradztwo i wykonawstwo

Nie ma chyba nic gorszego niż dobre rozwiązanie, które zostało fatalnie wykonane. Dlatego chcemy uczestniczyć w całym procesie: od zidentyfikowania problemu, przez dobór koncepcji, wybór tej optymalnej i jej realizację – od początku do końca. Zachęcamy do skorzystania z naszego doświadczenia na wszystkich etapach rozwiązywania problemów z posadzkami.

Poznaj szczegóły oferty klikając jeden z poniższych linków:

 

Zaremba Posadzki na Facebooku