Ashford Formula

 

Impregnacja posadzek ASHFORD FORMULA

Utwardzanie posadzek przemysłowych Ashford Formula

Ashford Formula z CureCrete Inc.Jesteśmy autoryzowanym wykonawcą impregnacji posadzek preparatem Ashford Formula™ – krzemianu, który jest na rynku od 1947 roku i zabezpiecza miliony metrów kwadratowych posadzek przemysłowych na całym świecie.

Ponieważ beton jest materiałem porowatym, oznacza to, że nawet prawidłowo wykonane posadzki przemysłowe należy zabezpieczać przed ich zużyciem. Tradycyjną metodą zabezpieczania posadzek betonowych przed brudem, piaskiem czy wnikaniem cieczy jest nakładania cienkich powłok żywicznych lub polimerowych, które wraz z użytkowaniem posadzki tracą blask, wycierają się i przestają właściwie chronić beton. Właściciel, czy użytkownik obiektu są zmuszeni cyklicznie powtarzać zabiegi konserwacji i zabezpieczania posadzek, aby móc je bezawaryjnie użytkować, a utrzymanie tych posadzek w czystości było znośne dla kieszeni.

Naszą odpowiedzią na potrzebę zabezpieczenia powierzchni posadzek jest chemiczne zagęszczenie betonu – impregnacja świeżo zatartej posadzki betonowej preparatem Ashford Formula™. Impregnacja Ashford Formula daje odwrotny efekt do nakładania powłok. Zaraz po impregnacji posadzka jest matowa, ale z czasem, pod wpływem regularnego mycia i użytkowania, doszczelnia się i zyskuje wspaniały wygląd oraz podwyższone parametry użytkowe. W betonie zachodzi unikalna, nieodwracalna reakcja chemiczna, której efektem, za każdym razem gdy na powierzchni posadzki pojawia się woda, jest powstanie bardzo mocnych i trwałych struktur krzemotlenowych, które wypełniają pory w betonie, tym samym zwiększając jego gęstość i poprawiając istotne parametry użytkowe posadzki.

Ashford Formula™ zagęszcza beton, uszczelnia powierzchnię posadzki, poprawia jej odporność na ścieranie, pielęgnuje beton poprawiając jego jakość, na stałe zabezpiecza go przed pyleniem. Posadzki zabezpieczone preparatem Ashford Formula™ w trakcie użytkowania nabierają szlachetnego połysku i są niezwykle łatwe oraz tanie w utrzymaniu.

W ostatnim czasie furorę robi technologia polerowanego betonu. Wiele osób zapomina jednak, że jest to technologii renowacyjna, którą warto stosować wtedy, kiedy wierzchnia warstwa posadzki betonowej się zużyje i trzeba ją odnowić, aby móc ją przez kolejne lata użytkować.

Na nowe posadzki przemysłowe nie wymyślono nic lepszego niż impregnacja preparatem Ashford Formula, który najlepiej zabezpiecza nową posadzkę betonową przed pyleniem, doszczelnia ją, wydłuża okres jej bezawaryjnego użytkowania i sprawia, że mycie jest proste i mało kosztowne. Impregnacja jest również bezkonkurencyjny cenowo w stosunku do polerowanego betonu i systemów powłokowych.

Po latach prób i sprawdzania walorów użytkowych posadzek z preparatem Ashford Formula liderzy swoich rynków, giganci korporacyjni tacy jak: Bridgestone Firestone, Good Year, MAN, Michelin, Volskwagen, Euroglass, Gorenje, Indesit, Saint Gobain, Procter & Gamble, IKEA, Electrolux, Castorama, Decathlon, Cadbury, Coca-Cola, FritoLay, Panattoni, ProLogis, Segro, Raben i wielu innych potwierdzają słuszność swojego wyboru. Posadzki z preparatem Ashford Formula są najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem zabezpieczania nowych posadzek betonowych.

Impregnacja posadzki Ashford Formula™ to strategiczna decyzja co do wyboru ostatecznego wykończenia posadzki przemysłowej w Państwa hali magazynowej czy produkcyjnej. Producent preparatu, CureCrete Distribution Inc. oferuje właścicielom obiektów 20-letnią gwarancję produktową na wybrane właściwości użytkowe preparatu nałożonego przez Autoryzowanego Wykonawcę takiego jak Zaremba Posadzki Sp. z o.o..

Zaremba Posadzki na Facebooku