O nas

NOWOCZESNE POSADZKI

Od zawsze stawialiśmy na nowoczesne technologie, zarówno w kontekście materiałów, jak i technik w wykonawstwie. Jesteśmy jedną z pierwszych firm w Polsce, które wprowadziły do swojej oferty polerowany beton oraz posadzki architektoniczne.

KAŻDY ROBI TO, NA CZYM ZNA SIĘ NAJLEPIEJ

Kluczowym elementem naszego funkcjonowania na rynku od blisko 30 lat są nasi ludzie. Przez ponad ćwierć wieku wychowaliśmy zespół wykwalifikowanych posadzkarzy. Ponieważ różne rodzaje posadzek wymagają innego podejścia i specyficznej kultury pracy, w każdym dziale mamy specjalistyczne ekipy posadzkarskie. Inna brygada wykonuje podkłady betonowe, inna wykonuje posadzki żywiczne, a jeszcze inna posadzki przemysłowe i remonty posadzek. Nad wszystkimi realizacjami czuwa doświadczona kadra techniczna i zarządzający firmą właściciele. Możemy śmiało powiedzieć, że tworzymy firmę, która realizuje wymagające zlecenia.

POSADZKARZE Z DOŚWIADCZENIEM

Nieustannie się kształcimy, bo tego wymaga od nas rynek posadzek. Podnosimy nasze kwalifikacje podczas szkoleń, ale co najważniejsze, jesteśmy nauczeni doświadczeniem blisko 30 lat pracy z betonem i realizacjami setek tysięcy metrów kwadratowych posadzek przemysłowych i podkładów. Ta wiedza i doświadczenie stanowią gwarancję dobrego wykonania i zadowolenia naszych klientów.

FIRMA Z RENOMĄ

Na każdym kroku podkreślamy rodzinny charakter naszej firmy – obecnie pracuje w niej drugie pokolenie posadzkarzy. To, co jest dla nas niezwykle istotne to nasza reputacja na rynku. Ciężka praca i zaangażowanie całego zespołu, wysoki poziom obsługi i wykonania robót spowodowało, że nazwisko Zaremba stało się synonimem najwyższej jakości posadzek. Stąd wzięło się nasze hasło: Zaremba Posadzki – solidna podstawa Twojej inwestycji.

Mamy nadzieję, że już wkrótce spotkamy się na budowie i powierzycie nam wykonanie Waszej posadzki w magazynie,  hali produkcyjnej czy centrum dystrybucyjnym. Zapraszamy do współpracy.

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ >>>

Na blogu

thumbnail

Oczekiwania klientów w zakresie posadzek przemysłowych

08.10.2016r.
thumbnail

Dlaczego posadzkarze nie chcą małych powierzchni?

12.05.2016r.
thumbnail

Praca posadzkarza jest wymagająca

06.05.2016r.